ODWIEDZAJ – BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

2023

Historia naszego kruka Odyna w Dzień Dobry TVN

https://dziendobry.tvn.pl/dom/zwierzeta/kruki-ktore-mowia-ludzkim-glosem-jak-sie-tego-nauczyly-6855708

Nasz rezydent kruk Odyn źródło:https://dziendobry.tvn.pl/

Zostaliśmy zaproszeni przez TVP Gdańsk do udziału w programie z „Z miłości do zwierząt”, w którym można śledzić losy poszkodowanych zwierząt z całej Polski. W programie biorą udział schroniska dla zwierząt bezdomnych, azyle dla zwierząt gospodarskich i ośrodki rehabilitacji dzikich zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z tą serią, szczególnie polecamy ją miłośnikom zwierząt. 😊

Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT ODC. 5

https://bydgoszcz.tvp.pl/68290793/z-milosci-do-zwierzat?fbclid=IwAR0QcA71iTSHLqEGayV5vrHCxQnvTH_w9pTsvfmIZX3scLBn8T3Fh9K9Gks

Kadr z programu „Z miłości do zwierząt” źródło: bydgoszcz.tvp.pl

Audycje radiowe emitowane w Radio Gdańsk realizowane w ramach Magazynu Ekologicznego prowadzonego przez redaktora Włodzimierza Raszkiewicza.

AUDYCJE

2019

8 listopada, czyli dwa dni przed Międzynarodowym Dniem Jeża, razem ze Stowarzyszeniem Ochrony Sów zorganizowaliśmy prelekcję oraz warsztaty poświęcone tym uroczym ssakom. Na terenie II LO w Sopocie, w ramach projektu edukacyjnego „W trosce o dzikość – pomagaj z głową!”, zaintersowane osoby miały możliwość zdobycia wiedzy na temat etogramu jeży, jak i spróbowania swych sił w budowaniu budek hibernacyjnych dla tych ssaków.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją audio przygotowaną przez Radio Gdańsk, gdzie nasi pracownicy przybliżają kulisy pracy z tymi wyjątkowymi stworzeniami.


Ośrodek po raz drugi gości ekipę nagraniową serialu „Weterynarze z sercem”. Nakręcony materiał wchodzi w skład czwartego sezonu programu, który jest emitowany na kanale pierwszym TVP. Widzowie od kulis mogą zobaczyć jak pomagamy jeżom, mewom, sowom oraz ikonie naszego szpitala – Odynowi, mówiącemu krukowi.


2016

„Ostoja” bierze udział w pierwszym sezonie serialu „Weterynarze z Sercem” emitowanym na kanale drugim TVP. W naszym Ośrodku nakręcono trzy epizody: o bocianie, jeżu i puszczyku.